Home » Sohbet Hatları » Seks Telefonu

Seks Telefonu

Günümüzde sanal sex normal sexten daha güvenli olması nedeniyle daha sık tercih edilmeye başlanmıştır. Sanal sexin reel sex ile karşılaştırılması yapıldığında sanal sex pek çok yönden reel sexe göre çok daha avantajlıdır. Özellikle reel sex ile bulaşma tehlikesi olan aids, bel soğukluğu gibi cinsel hastalıkların sanal sexte bulaşma riski yoktur. Pek çok insan sanal sexin gerçek seks kadar zevk vermeyeceğini düşünseler de seks genel anlamda hormonal bir olay olduğundan fiziksel birleşmelerin zevkli geçeceğine dair net bir kural bulunmamaktadır. Kaldı ki reel sex yapan pek çok erkek ve kadın orgazm olamadan sexi tamamlamaktadır. Ayrıca erkekler açısından bakıldığında seksi bir kadın vücudu bir erkeği etkilemeye ve delirtmeye yetmektedir.

Bütün bu faktörler dikkate alındığında sanal seksin bazı bireyler için reel seksten daha etkili olduğu sonucu ortaya çıkmaktadır. Gerçekten de ses ve fiziksel görünüm gibi faktörler doğru kullanıldığında hem erkekler hem de kadınlar reel birleşme olmadan da zevkin doruklarına çıkabilmektedirler. Bu nedenle seks telefonları sohbet hatları her gece binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Sanal sex hatlarında dilerseniz sadece sesli görüşme yapabileceğiniz gibi dilerseniz 3g görüntülü görüşme hizmeti sayesinde görüntülü sanal sex de gerçekleştirebilirsiniz.

sohbet hattı

Sanal seksin diğer bir avantajı da yakalanma riski olmamasıdır. Zaman zaman evli çiftler ve sevgililer dahi cinsel anlamda tatminsizlik yaşayabilirler. Bu tatminsizliği gidermek için ne yazık ki çiftler birbirlerini aldatma yolunu tercih etmektedirler. Ancak sanal seks sayesinde fiziksel anlamda bir aldatma olmayacağından çiftler birbirlerini aldatmış sayılmazlar. Ayrıca sanal seks aldatılan taraf için reel sekse göre daha hafif bir aldatma şekli olduğundan affetmesi de kolay olacaktır.

Doyumsuz bir sanal seks keyfi yaşamak için tek yapmanız gereken cep telefonlarınızdan seks telefonları hatlarını aramaktır. Sanılanın aksine sanal sex hatları sadece erkeklere hizmet sunan hatlar değildir. Yalnızlık çeken ve cinsel anlamda tatmin olmak kadınlar da cep telefonlarından sohbet hatlarını arayarak yakışıklı ve etkileyici erkeklerle hazzın doruklarına çıkabilirler.

Unutulmaz bir gece geçirmek ve belki de reel birleşmeden daha fazla zevk verecek sanal seksi şu ana kadar tatmadıysanız hemen sohbet hatlarını arayarak bu eşsiz dünyaya adım atabilirsiniz. Sanal seks hatlarında ne konuşacağınızın sınırlarını tamamen siz belirlersiniz. Dilerseniz soft ve romantik bir havada erotik sohbetler gerçekleştirebilir veya dilerseniz hiç vakit kaybetmeden zevkli dakikaların içerisine girebilirsiniz. Sanal seks hatları ülkemizde sadece gsm hatları üzerinden aranılabilen servislerdir. Sabit hatlardan ve yurt dışından sanal seks hatları aranamamaktadır.

Check Also

Ateşli Numaralar

Ateşli kadınlar ve seksi bayanlar, sizleri telefonun öbür ucunda bekliyor. Bu güne kadar hiçbir şekilde …