Home » Sex Hatları » Seks Yapan Kız Numaraları

Seks Yapan Kız Numaraları

Arkadaş arıyorum ne demektir? Nasıl bir arkadaş arıyorsunuz? Bunun için birkaç tane yanıt verelim. İnternette bulunan arkadaşlık sitelerinden arkadaş arıyorum dediğinizde, aslında burada ifade etmek istenilen, evlenmek istediğim birini arıyorum anlamına gelmektedir. Biliyorsunuz ki artık günümüzde evlenebileceğimiz insanları bulmak gerçekten çok zordur. İnsanların ne tür kişiliğe ve karaktere sahip olduklarını bilemiyorsunuz. İnsanlar öyle bir şekilde tasarlanmıştır ki, dünyaya gelirken masum ama hayatın onları nasıl tasarlayacağı hiçbir zaman belli olmamaktadır. Peki, insanlar nasıl olmalı ve nasıl insanlarla tanışabiliriz? Bunun cevabını herkes kendi bulması gerekmektedir. İnsanlarla nasıl tanışabileceğiniz veya insanlara nasıl yaklaşabileceğiniz tamamen size kalmıştır, çünkü başka hiç kimseyi ilgilendiren bir konu değildir.

Arkadaş arıyorum size neyi ifade eder? Normalde ifade eden konu, evlenmek istediğiniz birilerini aramaktır, fakat sizin için neyi ifade ediyor? Normal bir arkadaş mı yoksa sizde mi evlenmek için birilerini arıyorsunuz? İnternet üzerinden evlenmek için erkek veya kadın aramak yıllardır fazlasıyla yaygınlaşan bir izdivaç yöntemi olmuştur. Ne kadar doğru veya yanlış olduğu tartışılır, çünkü bu herkesin kendi seçimidir. Kimseden öğüt alarak evlenmezsiniz. Kaldı ki bu devirde bakacak olursak, o kadar çok yanlış şekillerde yürütülen evlilikler görüyoruz ki, gerçekten çok zor ve bunlar nasıl bir evlilik yürütebiliyor diye kendi kendinize bile sorabiliyorsunuz. Evlilik gerçekten çok önemli bir adımdır. Hatta hayatınızın en önemli adımlardan bir tanesi bile denebilir.

Peki, evlenmek için internetten arkadaş arıyorum diye araştırmaya girmek doğru mu yanlış mı? Bunun cevabını siz verin, çünkü sizin için doğru olan başkaları için yanlış olabilir, başkalarının doğrusu da sizin için yanlış olabilir. Beş parmağın beşi de bir olmadığı gibi, kimse siz değil, sizde kimse değilsiniz. Siz arkadaşlık sitelerinden kendinize uygun birilerini bulmak istersiniz, başkaları da dışarıdan bulmak isterler. Kaldı ki evliliğin asıl anlamı artık neredeyse yavaş yavaş yok oluyor, çünkü evlilik birçok farklı amaçlarda kullanılabilen bir araç haline geldi. Bazıları için evlilik sadece yeni bir adım değil, başka yönlerden yeni bir başlangıç haline gelmektedir.

Arkadaşlık sitelerinden arkadaşlar edinebilir ve bazıları ile evliliğe kadar sürdürebilirsiniz, fakat sonunda kiminle evleneceğinizi bilemezsiniz. Evlilik çok farklı bir olaydır. Hayatınızın en önemli adımı olabilir, fakat şunu unutmayın ki evlenmeden önce evleneceğiniz erkeği veya kadını yüzde yüz tanımıyorsunuz. Evlendikten sonrada tanımaya devam ediyorsunuz. Kadın ve erkek her ne kadar sadece cinsel bakımdan ayrı olsa bile, ikisi de insandır. Bunu hiçbir şekilde inkâr edemeyiz. Peki, insanlar neden internet üzerinden arkadaşlar bulmaya çalışıyor veya evleneceği kişileri internetten arıyor? Bunun cevabı ne kadar kolay bilinmez, fakat artık dışarıda kimseyi bulamadıklarındandır. İnsanlar artık güvenmek ve inanmak istiyor, fakat bu gerçekten gittikçe zorlaşan bir iştir.

Eskisi gibi ben kendime bir arkadaş arıyorum diye yola çıkamıyorsunuz. Arayışınızı o kadar dikkatli bir şekilde yapmanız gerekiyor ki, gerçekten bu çok önemlidir. Kiminle nerede ve nasıl tanıştığınız çok önemlidir. Gerek bir internette bulunan arkadaşlık sitelerinde olsun, gerekse başka bir yerde, fakat kişiyi çok iyi tanımanız gerekmektedir. Arkadaşlık sitelerinde biriyle tanışmanın veya onu tanımaya çalışmanın avantajlardan bir tanesi, onu gerçekten tanıyana kadar yüz yüze görüşmeniz gerekmediğidir. Bazen anında görüşmek isteyenler olabiliyor, fakat bu hareketi sizin için uygun gelmezse, hemen iletişimi kesebilmektesiniz. Devam ettirmek zorunda değilsiniz. Her ne kadar bir arkadaşlık sitesi olsa bile, insanların mesajla size nasıl yaklaştıkları da çok önemlidir.

Check Also

Ateşli Sex Hattı

Ateşli sex hattı erkekler için çok büyük bir bir haz vermektedir. Beylerin sıkıcı geçen günlük …